Wycieczka do Planetarium

Opublikowano: piątek, 20, kwiecień 2018

Ostatniego dnia egzaminów gimnazjalnych, gdy nasi najstarsi uczniowie zdawali egzamin z języka angielskiego, ich młodsi koledzy z podstawówki uczestniczyli w bardzo atrakcyjnych i rozwijających zarówno wiedzę jak i umiejętności zajęciach w Filii Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1. Uczniowie wysłuchali wykładu oraz obejrzeli fascynującą prezentację poświęconą zagadnieniom z dziedziny astronomii, brali udział w ekscytujących doświadczeniach fizycznych oraz obejrzeli pokaz w planetarium. Na tarasie widokowym mieli okazję obserwować przez teleskop Słońce, a także podziwiać otaczającą panoramę. Dzieci uczestniczyły również w twórczych warsztatach plastycznych, podczas których wykonały gipsowe donice.