Wycieczka do Hermanowa

W dniach 23 - 25 września uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum uczestniczyli w wycieczce do Hermanowa.

Folwark Konny Hermanów powitał wszystkich pięknym widokiem wielkopolskich nizin, słoneczną pogodą i morzem atrakcji. W trakcie trzydniowego pobytu każdy mógł dosiąść konia, przejechać się bryczką, poznać życie i zwyczaje zwierząt zamieszkujących gospodarstwo. Wszyscy brali też udział w grach i zabawach integracyjnych oraz w zajęciach i warsztatach edukacyjnych prowadzonych przez biologa, ekologa, ornitologa i ichtiologa. Przy tej okazji nasi uczniowie nie tylko poszerzyli swoje wiadomości i zdobyli nowe umiejętności, ale również zaimponowali prowadzącym szeroką wiedzą. Ten wyjazd spodobał się zarówno dzieciom, jak i nauczycielom.

Przy tej okazji bardzo dziękujemy naszym gimnazjalistom za troskliwą, koleżeńską postawę wobec najmłodszych uczestników wyjazdu. Maluchom natomiast gratulujemy hartu ducha, przebojowości i wytrwałości.