Wyjście do Teatru Powszechnego

4 grudnia uczniowie szkoły podstawowej mieli przyjemność obejrzeć spektakl przygotowany przez artystów Teatru Powszechnego na podstawie sztuki D. Almonda. Przedstawienie zatytułowane "Mój tata chce latać jak ptak" to ciepła i zabawna opowieść o tym, że w życiu najważniejszy nie jest wcale cel, do którego dążymy, ale to, by w tym dążeniu mieć przy sobie bliskich, którzy wierzą w nas tak bardzo, jak my w swoje marzenie. Udział w spektaklu okazał się dla nas niezapomnianym wrażeniem. Dzięki interaktywnemu charakterowi przedsięwzięcia mogliśmy być nie tylko widzami, ale również wspólnie z aktorami współtworzyć to widowisko.

Po spektaklu wszyscy uczestniczyliśmy w warsztatach teatralno - plastycznych, w których nasi uczniowie wykazali się wiedzą i kreatywnością.