Zakończenie roku szkolnego 2020/21

Opublikowano: czwartek, 01, lipiec 2021

25 czerwca zakończyliśmy zajęcia w roku szkolnym 2020/2021. Uczniowie odebrali świadectwa oraz liczne nagrody i wyróżnienia w konkursach. Szczególnie uroczyście pożegnaliśmy naszych absolwentów – uczniów klasy ósmej. Choć większość miesięcy spędziliśmy przed komputerami, to znaleźliśmy czas na nadrobienie towarzyskich zaległości. Wierzymy, że we wrześniu spotkamy się w murach naszej szkoły. Życzymy wszystkim wspaniałych wakacji!

Zielona szkoła - Kaszuby

Opublikowano: czwartek, 24, czerwiec 2021

W czerwcu 2021 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w zielonej szkole. Tym razem celem pięciodniowej wycieczki były Kaszuby. Wyprawa rozpoczęła się od zwiedzania słonecznego Gdańska pod okiem przewodnika. W kolejnych dniach dzieci odwiedziły Kaszubski Park Etnograficzny we Wdzydzach Kiszewskich oraz Kaszubski Park Miniatur. Nie zabrakło również aktywnego wypoczynku. Jedną z atrakcji była wizyta w parku linowym. Ostatniego dnia odbyła się ciekawa lekcja historii w Muzeum Hymnu Narodowego w Będominie.

Ślubowanie klasy pierwszej

Opublikowano: niedziela, 24, styczeń 2021

14 października 2020 roku odbyło się ślubowanie klasy I. Dzieci zaprezentowały krótkie przedstawienie pod tytułem „Kolejny krok…”. Najważniejszym momentem uroczystości było złożenie przez pierwszoklasistów uroczystego ślubowania oraz pasowanie na uczniów. W ten sposób dzieci zostały oficjalnie włączone do grona uczniów naszej szkoły. Otrzymały także swój pierwszy dokument - legitymację szkolną oraz maskotki, które będą miłą pamiątką tego szczególnego dnia.

Więcej artykułów…