Familiałki

14 czerwca 2019 r. odbył się w naszej szkole coroczny festyn rodzinny „Familiałki”. Tym razem motywem przewodnim były filmy i musicale. Uczniowie wraz z nauczycielami i rodzicami przygotowali stanowiska tematyczne inspirowane filmami: „Smerfy”, „Mamma Mia”, „Harry Potter”, „Gwiezdne wojny”, „Minionki”, „Coco”, „Avengers”, „Bohemian Rhapsody” oraz „Wielki Gatsby”. Dzieci zaprezentowały ponadto układy taneczne do filmowej muzyki. Naszymi gośćmi byli także strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej Łódź – Nowe Złotno. Ważny punkt festynu stanowił mecz siatkówki nauczyciele kontra rodzice. Był to finał akcji charytatywnej na rzecz pana Macieja Jaraszka, który w tym dniu ponownie odwiedził naszą szkołę. „Familiałki” były wspaniałą okazją do zabawy i integracji społeczności szkolnej.