Wielkanocne spotkanie

Wielkanocne spotkanie społeczności szkolnej odbyło się tuż przed wiosenną przerwą świąteczną. Życzenia w imieniu nauczycieli i wszystkich pracowników szkoły złożyli dzieciom i rodzicom pan dyrektor i o. Wojciech, nasz katecheta. Pięknie nakryty stół, ozdoby wykonane przez uczniów, a przede wszystkim kolejny artystyczny występ naszych najmłodszych wychowanków wpłynęły na serdeczną, rodzinną atmosferę spotkania. Nie zabrakło również dzielenia się jajkiem i przyjacielskich rozmów. Należy też nadmienić, że gimnazjaliści kilka godzin wcześniej wspólnie z wychowawcami przygotowali swoje śniadanie wielkanocne, na które zaprosili pozostałych nauczycieli i młodszych kolegów. Trzeba przyznać, że przyrządzone przez nich potrawy smakowały znakomicie.