Jasełka

7 stycznia nasi najmłodsi uczniowie wystąpili w przedstawieniu jasełkowym, poprzedzonym krótkim programem artystycznym dedykowanym ukochanym Babciom i Dziadkom.Tegoroczne Jasełka Bożonarodzeniowe zaskoczyły widzów niekonwencjonalnym podejściem do tematu. Humorystyczne dialogi odnosiły się do codziennego szkolnego życia dzieci, jednocześnie prezentując historię narodzin Jezusa i refleksję płynącą z tego wydarzenia. Mali aktorzy wystąpili w pięknych kostiumach, otoczeni iskrzącą barwami i światłami dekoracją. Występ uatrakcyjniły znane wszystkim tradycyjne kolędy i pastorałki cudownie zaśpiewane przez naszych utalentowanych uczniów.Przedstawienie bardzo spodobało się publiczności, która doceniła nie tylko walory artystyczne, ale i zaangażowanie dzieci i zostało nagrodzone zasłużonymi brawami. Na koniec nasi mili goście - rodzice i dziadkowie zostali zaproszeni na poczęstunek.