Konkursy 2019/2020


KONKURSY W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

 

 

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego

Laureatka:

Lena Filejska kl. VIII

Finalista:

Franciszek Kotras kl. VII

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Języka Angielskiego „OLIMPUS” (sesja jesienna)

Laureaci:

Mikołaj Durko kl. VII

Dominik Młynarczyk kl. VII

Lena Filejska kl. VIII

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Języka Angielskiego „OLIMPUS” (sesja zimowa)

Laureaci:

Lena Szymczak kl. IV

Gabriela Nowak kl. V

Adam Bogdan kl. VII

Mikołaj Durko kl. VII

Wojciech Hesse kl. VII

Jan Jabłoński kl. VII

Lena Kaczor kl. VII

Dominik Młynarczyk kl. VII

Bartosz Wiercioch kl. VII

Kamil Burchart kl. VIII

Lena Filejska kl. VIII

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Języka Angielskiego „OLIMPUS” (sesja wiosenna)

Laureaci:

Pola Adamczyk kl. IV

Bartłomiej Piaszczyk kl. VI

Adam Bogdan kl. VII

Mikołaj Durko kl. VII

Franciszek Kotras kl. VII

Dominik Młynarczyk kl. VII

Antoni Ochociński kl. VII

Wojciech Pniewski kl. VII

III Międzyszkolny Konkurs Historyczno-Anglistyczny COLOMBUS

Laureat:

Bartosz Wiercioch kl. VII

Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny „Z poprawną polszczyzną na co dzień”

Laureatka 4. miejsca:

Barbara Bót kl. IV

Wyróżnienia:

Kamil Burchart kl. VIII

Lena Filejska kl. VIII

Julia Kosiarz kl. VIII

Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny „Z ortografią na co dzień”

Wyróżnienia:

Mateusz Żurek kl. V

Lena Filejska kl. VIII

Julia Kosiarz kl. VIII

Mikołaj Tejchman kl. VIII

Weronika Twardowska kl. VIII

Ogólnopolskie Dyktando (nie) tylko dla Mistrzów

Wyróżnienia:

Helena Szychowska kl. IV

Lena Szymczak kl. IV

Lena Filejska kl. VIII

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”

Wyróżnienia:

Alicja Dems kl. IV

Anita Hofschneider kl. V

Lena Filejska kl. VIII

Maja Niemirowicz kl. VIII

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Zdrowiu i Jego Ochronie „Meditest”

Laureatka:

Maja Niemirowicz kl. VIII

Wyróżnienia:

Blanka Błażejczyk kl. III

Olga Spychalska kl. III

Aleksandra Poliwczak kl. V

Zawody Tenisa Stołowego dla klas trzecich o Puchar Dyrektora ZSO nr 1 w Łodzi

I miejsce:

Jan Rozpara kl. III

Turniej Tenisa Stołowego Igrzyska Dzieci

III miejsce:

Gabriel Gabrysiak kl. VII

Wojciech Hesse kl. VII

Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny „Alfik Humanistyczny”

Bardzo dobry wynik w konkursie:

Franciszek Kotras kl. VII (1. miejsce w województwie)

Mikołaj Durko kl. VII (7. miejsce w województwie)

Dobry wynik w konkursie:

Julia Kosiarz kl. VIII

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Alfik Matematyczny”

Bardzo dobry wynik w konkursie, dyplomy uznania:

Helena Zubek kl. II

Olga Spychalska kl. III

Alicja Dems kl. IV

Anita Hofschneider kl. V

Międzynarodowy Konkurs Programistyczny Pix Blocks

Półfinaliści:

Alicja Dems kl. IV

Maja Niemirowicz kl. VIII

 

Odsłony: 224