Konkursy 2013/2014

KONKURSY W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

 

 

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny

 

Bardzo dobry wynik:

Igor Zuba – kl. II

 

Wyróżnienie:

Juliusz Mielczarek - kl. VI

 

Ogólnopolski Konkurs „Alfik Matematyczny

 

Laureat - III miejsce w kraju:

Igor Zuba – kl. II

 

Ogólnopolska Olimpiada z Języka Angielskiego „Olimpus

 

Laureaci:

Marta Półtorak – kl. II gim.

Julia Gałaman – kl. VI

Juliusz Mielczarek – kl. VI

Nadia Filejska – kl. V

Laura Jędryka – kl. V

Maja Kiełczewska – kl. V

Olga Zuba – kl. V

 

English High Flier 2013 

 

Dyplom uznania za dobry wynik:

Marta Półtorak – kl. II gim.

 

Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny
Z ortografią na co dzień

 

Laureatka III miejsca:

Nadia Filejska – kl. V

 

Finalista:

Wojciech Augustyński –kl. II gim.

 

Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny
Z poprawną polszczyzną na co dzień

 

Finalistka:

Agnieszka Kozińska – kl. III

 

Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia

 

Dyplomy uznania

 

Ogólnopolska Olimpiada „Olimpusek
(sprawdzian zintegrowany)

 

Laureaci:

Igor Zuba – kl. II

Mikołaj Durko – kl. I

Antoni Ochociński – kl. I

Wojciech Pniewski – kl. I

 

I Turniej Historyczny Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”

 

III miejsce:

Marta Półtorak – kl. III gim.

 

Nagroda specjalna:

Nguyen Nang Trung Anh – kl. VI

 

I Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Człowieku, Zagrożeniach Zdrowia i Pierwszej Pomocy „Euromedyk”

 

Wyróżnienie i tytuł finalisty: 

Amelia Duszyńska kl. V

 

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny "EDI"

 

Laureaci:

Franciszek Kotras - kl. I
Bartosz Wiercioch - kl. I

 

Odyseja Umysłu

 

Najmłodszy zespół uczestniczący w konkursie (uczniowie kl. I) otrzymał podczas eliminacji regionalnych bardzo wysoką ocenę z prezentacji publicznej

 

Ogólnopolski Festiwal Sztuki Małego Dziecka. Konkurs plastyczny „Razem”

 

Laureatka:

Lena Filejska – kl. II

 

Międzyszkolny konkurs dla szkół gimnazjalnych województwa łódzkiego „Gastronomia francuska”

 

Tytuł finalisty i wyróżnienie:

Jan Werner – kl. I gim.

 

 

 

Ponadto:

Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe z języka angielskiego, języka polskiego, historii, matematyki, geografii, fizyki i chemii - uczniowie gimnazjum

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczno – Przyrodniczy

Konkurs historyczny. „Jan Karski. Człowiek, który chciał zatrzymać Holocaust” - uczniowie gimnazjum

Konkurs matematyczny organizowany przez Międzynarodowe Gimnazjum nr 51 w Warszawie

Konfrontacje 2014. XXXII Wojewódzki Przegląd Teatrów Dziecięcych - Eliminacje rejonowe

Konkurs plastyczny organizowany przez PORT ŁÓDŹ - uczniowie I etapu edukacyjnego

Konkurs plastyczny „Pielgrzym naszych czasów, JP2” - uczniowie kl. V

Konkurs plastyczny „PRL we wspomnieniach rodziców i dziadków” - uczniowie I i II etapu edukacyjnego

X Konkurs Wiedzy o Ojcu Świętym Janie Pawle II. „Od Lolka bramkarza do Jana Pawła II” - Eliminacje międzyszkolne

 

 

 

Odsłony: 1754