Konkursy 2018/2019

KONKURSY W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

 

 

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Francuskiego

Finalista:

Anna Szymczak kl. III g

Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna „Olimpus”

Laureaci:

Adam Matusiak kl. V

Mikołaj Durko kl. VI

Jan Jabłoński kl. VI

Franciszek Kotras kl. VI

Wojciech Pniewski kl. VI

Bartosz Wiercioch kl. VI

Ogólnopolski Konkurs z Języka Polskiego „Rozumiem”

Laureaci:

Ewa Karbowska kl. IV

Franciszek Kotras kl. VI

Piotr Kalinowski kl. VII

Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny „Z poprawną polszczyzną na co dzień”

Wyróżnienia:

Barbara Bót kl. III

Adam Matusiak kl. V

Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny „Z ortografią na co dzień”

Wyróżnienie:

Franciszek Kotras kl. VI

Ogólnopolski Konkurs „Z kaligrafią na co dzień”

Wyróżnienia:

Barbara Bót kl. III

Jakub Bogdan kl. III

Alicja Dems kl. III

Zofia Spanialska kl. III

Hanna Kędziora kl. V

Kaja Milewska kl. V

Maja Tejchman kl. V

Lena Filejska kl. VII

Maria Wołodkowicz kl. VII

Weronika Twardowska kl. VII

Ogólnopolski Konkurs „Savoir-vivre na co dzień”

Wyróżnienie:

Blanka Błażejczyk kl. II

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”

Wyróżnienia:

Alicja Dems kl. III

Piotr Matusiak kl. III

Anita Hofschneider kl. IV

Adam Bogdan kl. VI

Lena Filejska kl. VII

Międzyszkolny Konkurs „Gastronomia francuska”

Finalista:

Lena Kaczor kl. VI

Ogólnopolski Konkurs „Patriotest”

Wyróżnienie:

Paulina Piaszczyk

Ogólnopolski Konkurs „Meditest”

Wyróżnienie:

Franciszek Kotras

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy „Leon” sesja jesienna - matematyka

Laureaci:

Julia Świątek kl. II

Antoni Sarlej kl.II

Dania Haj Khalil kl. II

Olga Spychalska kl. II

Blanka Błażejczyk kl.II

Lena Szymczak kl. III

Piotr Matusiak kl. III

Jakub Bogdan kl. III

Barbara Bót kl. III

Malina Walczak kl. III

Alicja Dems kl. III

Pola Adamczyk kl. III

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy „Leon” sesja jesienna - zintegrowane sprawności

Laureaci:

Julia Świątek kl. II

Antoni Sarlej kl. II

Olga Spychalska kl. II

Blanka Błażejczyk kl. II

Nadia Supeł kl. II

Lena Szymczak kl. III

Piotr Matusiak kl. III

Jakub Bogdan kl. III

Pola Adamczyk kl. III

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy „Leon” sesja wiosenna - matematyka

Laureaci:

Eryk Tomczyk kl. I

Jadzia Jędraszek kl. I

Helenka Zubek kl. I

Lena Dusza kl. I

Mateusz Nowak kl. I

Michał Niemirowicz kl. I

Antoni Sarlej kl. II

Olga Spychalska kl. II

Oliwia Grygielska kl. II

Nikita Grober kl. II

Lena Szymczak kl. III

Piotr Matusiak kl. III

Jakub Bogdan kl. III

Barbara Bót kl. III

Malina Walczak kl. III

Alicja Dems kl. III

Karol Rogaczewski kl. III

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy „Leon” sesja wiosenna - zintegrowane sprawności

Laureaci:

Olga Spychalska kl. II

Lena Szymczak kl. III

Piotr Matusiak kl. III

Barbara Bót kl. III

Malina Walczak kl. III

Alicja Dems kl. III

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy „Leon” sesja wiosenna - j. angielski

Laureatka:

Lena Szymczak kl. III

Ogólnopolska Olimpiada Zadań Logicznych

Laureatka:

Alicja Dems kl. III

Ogólnopolska Olimpiada „Olimpusek” - j. angielski

Laureaci:

Pola Adamczyk kl. III

Lena Szymczak kl. III

Ogólnopolski Konkurs „Zuch” - j. angielski

Laureatka:

Lena Szymczak kl. III

Indywidualne, Szachowe Mistrzostwa Szkoły

Mistrzowie szkoły:

Michał Niemirowicz kl. I

Michalina Krześniak kl. I

Piotr Matusiak kl. III

Basia Bót kl. III

Odsłony: 155