Konkursy 2011/2012


KONKURSY W ROKU SZKOLNYM 2011/2012

 

 

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Mat”

Najlepsze wyniki:

Krystian Gałązka, kl. III gim.

Sasza Stanczew, kl. III gim.

 

Ogólnopolski Konkurs „Alfik Matematyczny”

Laureaci:

Jan Odyniec, kl. IV

Nadia Filejska, kl. IIIa

Dominik Marciniak, kl. IIIb

 

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Języka Angielskiego „Olimpus” (sesja jesienna)

Laureat:

Sasza Stanczew, kl. III gim.

 

Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny
„Z ortografią na co dzień”

Wyróżnienia:

Wojtek Augustyński, kl. VI

Jan Odyniec, kl. IV

Nadia Filejska, kl. IIIa

Amelia Duszyńska, kl. IIIa

 

Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny
„Z poprawną polszczyzną na co dzień”

Laureatka:

Nadia Filejska, kl. IIIa

 

Wyróżnienia:

Klaudia Stasińska, kl. III gim.

Marysia Dzieniakowska, kl. IV

Olga Zuba, kl. IIIa

 

IV Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Wszelakiej "OMNIBUS" (Organizator: SP Nr 130 z Łodzi)

 

8 miejsce zdobyła drużyna finalistów w składzie:

Wojtek Augustyński kl. VI

Marta Półtorak, kl. VI

Juliusz Mielczarek, kl. IV

 

Ogólnopolski Konkurs „Zuch” (test zintegrowany)

Laureaci:

Nadia Filejska, kl. IIIa

Olga Zuba, kl. IIIa

Andrzej Jóźwiak, kl. II

Jakub Kacperski, kl. I

Agnieszka Kozińska, kl. I

Ewa Kupis, kl. I

Bolesław Przelazły, kl. I

 

Ogólnopolski Konkurs „Zuch” z języka angielskiego

Lauratka:

Olga Zuba, kl. IIIa

 

Międzyszkolnego Konkursu Przyrodniczego dla uczniów klas III szkoły podstawowej „Jesteśmy w zgodzie ze środowiskiem"

(Organizator: SP Nr 3 z Łodzi)

II miejsce zajęła drużyna w składzie:

Adam Bibik, kl. IIIb

Amelia Duszyńska, kl. IIIa

Antoni Łukaszewicz, kl. IIIa

 

Konkurs fotograficzny "Człowiek"

(Organizator: XXIV LO z Łodzi)

 

I miejsce:

Emilia Ulewicz, kl. III gim.

 

I Szkolny Turniej Tenisa Stołowego (jesień)

 

szkoła podstawowa:

I miejsce - Adam Bibik, kl. II

II miejsce - Wojtek Król, kl. IV

III miejsce - Wojtek Augustyński, kl. VI

 

gimnazjum:

I miejsce - Marcin Marciniak

II miejsce - Adam Stefaniak

III miejsce - Sasza Stanczew, kl. III gim.

 

 II Szkolny Turniej Tenisa Stołowego (wiosna)

szkoła podstawowa:

I miejsce - Adam Bibik, kl. II

II miejsce - Wojtek Augustyński, kl. VI

III miejsce - Wojtek Król, kl. IV

 

gimnazjum:

I miejsce - Zuzanna Jakubowska,

II miejsce - Marcin Marciniak,

III miejsce Sasza Stanczew, kl. III gim.

 

 

Ponadto:

Wojewódzkie konkursy przedmiotowe (z języka polskiego, z języka angielskiego, z matematyki, z biologii, z chemii) - uczniowie gimnazjum

Olimpiada matematyczna gimnazjalistów (Organizator: Stowarzyszenie na rzecz Edukacji Matematycznej)

Ogólnopolski Konkurs Poetycki "Na skrzydłach poezji" (Organizator: Bałucki Ośrodek Kultury) – uczniowie gimnazjum

Konkurs Recytatorski - Czarne przegrywa, kolor wygrywa. W kolory grajmy dziś. - w kręgu polskiej współczesnej poezji dziecięcej (Organizator: SP Nr 83 z Łodzi) – uczniowie I etapu edukacji

 

 

Odsłony: 1935