Wycieczka do kina

Opublikowano: poniedziałek, 20, listopad 2017

W piątek 10 listopada  wybraliśmy się do kina Cinema City na film Thor: Ragnarok. Film obejrzeliśmy w wersji 4D. Mieliśmy wiatr we włosach, deszcz na twarzy, czuliśmy zapachy otaczające bohaterów, a gdy Thor walczył, odczuwaliśmy to na własnych plecach! Polecamy wszystkim taką formę oglądania filmu wszystkimi zmysłami! Po seansie poszliśmy wspólnie na obiad.

Klasa V

Cyfrowo bezpieczni

Opublikowano: wtorek, 07, listopad 2017

Nasza szkoła przystąpiła do projektu Cyfrowobezpieczni.pl

31.10.2017r. odwiedził nas Edukator w ramach Szkolnego Dnia Bezpieczeństwa Cyfrowego, który przeprowadził z uczniami warsztaty pokazujące zagrożenia czyhające na użytkowników Internetu. Młodsi uczniowie poznali zasady tworzenia silnych haseł używanych podczas logowania. A starsi uczniowie mieli okazję uświadomić sobie fakt, że treść lub zdjęcie raz zamieszczone w Internecie nigdy nie da się z niego usunąć. Również nauczyciele wzięli udział w spotkaniu z Edukatorem, podczas którego otrzymali wskazówki, jak rozmawiać z uczniami o cyberzagrożeniach.

Opublikowano: wtorek, 07, listopad 2017

26 października Samorząd Uczniowski zaprosił najmłodszych uczniów oraz ich starsze koleżanki i kolegów do zabawy z okazji  Halloween.  Uczniowie przygotowali pomysłowe przebrania i w tym dniu prześcigali się w pomysłach na najbardziej oryginalny strój. Dzieci chętnie uczestniczyły w konkursach i zabawach przygotowanych przez nasz Samorząd. Zwycięzców nagrodzono drobnymi upominkami.

Halloweenowa scenografia, muzyka i kostiumy wprowadziły tego dnia w szkole niezwykłą atmosferę.

Samorząd Uczniowski bardzo dziękuje za wspólną zabawę i gratuluje wspaniałych pomysłów.