Warsztaty plastyczne na 100-lecie niepodległości

Opublikowano: wtorek, 27, listopad 2018

Z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę, uczniowie klas I-V wzięli udział w okolicznościowych warsztatach plastycznych, które 9 listopada poprowadziły panie instruktorki z Kresqwki. Podczas zajęć dzieci wykonały pamiątkowe zakładki do książek z wizerunkiem Józefa Piłsudskiego oraz symbolami narodowymi.

Śpiewamy Hymn Polski

Opublikowano: wtorek, 27, listopad 2018

W łączności ze wszystkimi szkołami w Polsce, w piątek, dziewiątego listopada, o godzinie 11:11 zaśpiewaliśmy Hymn Polski, aby uczcić 100. rocznicę odzyskania niepodległości.

Przedstawienie o zdrowym stylu życia

Opublikowano: wtorek, 27, listopad 2018

Była sobie kiedyś pulchna królewna, która bardzo lubiła leżeć na kanapie, oglądać telewizję i objadać się niezdrowymi przekąskami. Aż pewnego dnia poznała księcia - amatora zdrowego trybu życia, i od tamtej pory... wszystko zaczęło się zmieniać w życiu królewny.