Zakończenie roku szkolnego 2022/23

Opublikowano: poniedziałek, 24, lipiec 2023

Kolejny rok szkolny za nami. Szczególnie uroczyście pożegnaliśmy naszych ósmoklasistów - tegorocznych absolwentów. W tym dniu nie zabrakło wspomnień, wzruszeń i ciepłych słów. Wszystkim życzymy wakacji pełnych słońca, radości i odpoczynku.

Familiałki

Opublikowano: poniedziałek, 24, lipiec 2023

Tegoroczne Familiałki przybrały formę radosnego rodzinnego pikniku. Nie zabrakło różnorodnych atrakcji, więc każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Dostępne były rozmaite gry i zabawy, tańce, piosenka na życzenie oraz fantazyjne fryzury i makijaże. Jak zawsze można było zjeść coś pysznego. Przede wszystkim jednak Familiałki to wspaniała okazja do rozmów, wymiany doświadczeń i wzmacniania więzi w społeczności szkolnej.

Zielona szkoła klas I-III

Opublikowano: środa, 28, czerwiec 2023

W dniach 5-7 czerwca 2023 r. uczniowie klas I-III wzięli udział w zielonej szkole. Wycieczka obfitowała w atrakcje - dzieci miały okazję zobaczyć malowniczy park Arkadia oraz pałac w Nieborowie. Ogromne wrażenie zrobiło na uczestnikach Muzeum Ludowe w Sromowie oraz dworek Fryderyka Chopina w Żelazowej Woli. Dzieci uczestniczyły w ciekawych warsztatach, tematycznie związanych z "Akademią pana Kleksa", baśniową postacią Baby Jagi oraz muzyką. Nie zabrakło również zabaw na świeżym powietrzu.