Projekt "Przesłanie do świata"

Opublikowano: sobota, 23, maj 2020

Uczniowie klasy III pokazali, że nawet w najtrudniejszych czasach można być kreatywnym i przedsiębiorczym. Razem z wychowawcą przygotowali projekt "Przesłanie do świata". Z ich niezwykłych prac artystycznych powstał krótki film, w którym wykorzystano utwór zespołu Hey pt. "Moja i Twoja nadzieja". Na wykorzystanie tej piosenki w filmie zgodę wyraziła pani Katarzyna Nosowska. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia prezentacji.

Projekt "Przesłanie do świata" - video

SuperKoderzy

Opublikowano: poniedziałek, 02, marzec 2020

Od października uczniowie klasy VII realizują interdyscyplinarny program #SuperKoderzy: Pogromcy języków, w ramach którego tworzą interaktywne widowisko osnute na kanwie klasycznej opowieści „Czarnoksiężnik z Krainy Oz". W przedstawieniu, które będzie zaprezentowane w języku angielskim, weźmie udział robot. Zapraszamy do obejrzenia relacji z dotychczasowych działań #SuperKoderów na stronie https://szkoly.superkoderzy.pl/lodz-1-2019/?fbclid=IwAR16YtIWvNzV0IeXgl7llby_IVuVycefrrJr_3cSqpIW5aCN4AytlvrJMpk

Opublikowano: poniedziałek, 24, luty 2020

20 lutego odbył się w naszej szkole bal karnawałowy. Dzieci zachwyciły wszystkich pięknymi i pomysłowymi strojami. Nie zabrakło księżniczek, wróżek, kolorowych ptaków, postaci z bajek i filmów, a nawet gwiazd muzyki, myśliwego i inżyniera. Samorząd Uczniowski przygotował dla swoich koleżanek i kolegów tańce, gry i zabawy, a także konkursy z nagrodami.