Spotkanie wigilijne

Opublikowano: piątek, 20, grudzień 2019

16 grudnia złożyliśmy sobie świąteczne życzenia. Podczas spotkania wigilijnego w Bałuckim Ośrodku Kultury „Lutnia” dzieci zaprezentowały przedstawienie o poszukiwaniu Gwiazdki. Wspólnie zaśpiewaliśmy kolędę „Cicha noc”. W czasie poczęstunku mogliśmy porozmawiać i wymienić świąteczne serdeczności.
Życzymy wszystkim wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia.

Opublikowano: poniedziałek, 16, grudzień 2019

6 grudnia wszyscy - duzi i mali - zostali obdarowani prezentami. Wizycie Mikołaja i jego orszaku towarzyszyło wiele radości. Każdy mógł zaprezentować swoje umiejętności - śpiew, taniec, sprawność fizyczną, a nawet zdolności matematyczne. Okazało się, że wszyscy byli grzeczni i nikt w tym roku nie otrzymał rózgi :)

Razem na Święta

Opublikowano: czwartek, 12, grudzień 2019

Nasza szkoła aktywnie uczestniczyła w akcji "Razem na Święta", której celem jest zarówno pomoc innym, jak również budowanie wspólnot i kształtowanie odpowiedzialności za drugą osobę. W tym roku przyłączyliśmy się do akcji: Szlachetna Paczka, Paczka dla Bohatera oraz Zostań Super Zakrętakiem. Wspieraliśmy seniorów, Łódzkie Hospicjum dla Dzieci, a także zorganizowaliśmy zbiórkę darów dla zwierząt w schronisku. Dziękujemy wszystkim, którzy okazali wielkie serce potrzebującym.