Opublikowano: piątek, 26, styczeń 2018

25 stycznia, najmłodsi nasi uczniowie wzięli udział w balu zgodnie z tradycją karnawałową. Można było spotkać Jacka Sparrowa, Lorda Vadera, Zorro, księżniczki i inne postacie bajkowe i filmowe. Starsi koledzy i koleżanki z Samorządu Szkolnego zadbali o ciekawe konkursy i dobrą zabawę.

Opublikowano: piątek, 26, styczeń 2018

18 stycznia w szkole gościliśmy babcie i dziadków naszych uczniów. Dzieci z klas I-IV przygotowały przedstawienie pt. „Panierka pod lupą, czyli babcia na tropie”. Po części artystycznej wspólnie uczestniczyliśmy w konkursach i zabawach. To był bardzo miły dzień.

Przedstawienie wigilijne

Opublikowano: wtorek, 23, styczeń 2018

21 grudnia odbyło się wigilijne spotkanie społeczności szkolnej. Tegoroczna uroczystość miała miejsce w Bałuckim Ośrodku Kultury przy ulicy Łanowej. W świąteczny nastrój wszystkich zgromadzonych wprowadziło świąteczne przedstawienie przygotowane przez uczniów klas  I - IV, oraz kolędy i piosenki w wykonaniu uczniów nie tylko klas młodszych, ale również tych starszych, śpiewane po polsku, angielsku, niemiecku, francusku i hiszpańsku.
Podczas spotkania nie zabrakło oczywiście życzeń, tradycyjnego dzielenia się opłatkiem i słodkiego poczęstunku.