Konkursy 2017/2018

KONKURSY W ROKU SZKOLNYM 2017/2017

 

 

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy
z Języka Angielskiego dla Gimnazjum

Laureat:
Nadia Filejska kl. III

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy
z Muzyki dla Gimnazjum

Laureat:
Nadia Filejska kl. III

Wojewódzki Konkurs Matematyczny dla gimnazjalistów
i uczniów VII klasy szkoły podstawowej
„Matematyka - moja pasja”

Finalista:
Maja Kiełczewska kl. III

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego
dla Uczniów Szkół Podstawowych

Finalista:
Paulina Piaszczyk kl. VII

Ogólnopolski Konkurs „Multitest” z Języka Angielskiego

Laureaci:
Franciszek Kotras kl. V
Wojciech Pniewski kl. V
Wyróżnienia:
Adam Bogdan kl. V
Wojciech Hesse kl. V

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Języka Angielskiego
„Olimpus” (sesja jesienna)

Laureaci:
Franciszek Kotras kl. V
Dominik Młynarczyk kl. V
Wojciech Pniewski kl. V

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Języka Angielskiego
„Olimpus” (sesja zimowa)

Laureaci:
Adam Bogdan kl. V
Mikołaj Durko kl. V
Franciszek Kotras kl. V
Dominik Młynarczyk kl. V
Antoni Ochociński kl. V

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Języka Angielskiego
„Olimpus” (sesja wiosenna)

Laureaci:
Adam Bogdan kl. V
Franciszek Kotras kl. V

Ogólnopolska Stypendiada Polonistyczna.
Konkurs ortograficzny „Ortograf”

Laureat:
Michał Wawrzko kl. IV

Ogólnopolski Konkurs z Języka Polskiego „Rozumiem”

Laureat:
Franciszek Kotras kl. V

Ogólnopolski Konkurs „Zuch” - język polski

Laureaci:
Barbara Bót kl. II SP
Lena Szymczak kl. II SP

Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny
„Z poprawną polszczyzną na co dzień”

Wyróżnienia:
Maria Janicka kl. III SP
Lena Filejska kl. VI
Kamil Szkudlarski kl. VI

Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny
„Z ortografią na co dzień”

Wyróżnienia:
Lena Filejska kl. VI
Nadia Filejska kl. III
Maja Kiełczewska kl. III

Ogólnopolska Olimpiada Zadań Logicznych „Olimpus”

Laureat:
Aleksander Skinder kl. III SP

Ogólnopolski Konkurs „Zuch” - matematyka

Laureat:
Piotr Matusiak kl. II SP

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”

Wyróżnienia:
Michał Wawrzko kl. IV
Lena Filejska kl. VI

Ogólnopolski Konkurs „Alfik Matematyczny”

Wyróżnienie:
Adam Bogdan kl. V

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy „Leon”

(zintegrowane sprawności)

Laureaci:
Blanka Błażejczyk kl. I SP
Olga Spychalska kl. I SP
Lena Szymczak kl. II SP

Ogólnopolska Stypendiada Wczesnoszkolna. Konkurs plastyczny.

Wyróżnienia:
Lena Szymczak kl. II SP
Malina Walczak kl. II SP
Ewa Karbowska kl. II SP

Ogólnopolski konkurs na temat zdrowia i jego ochrony „Meditest”

Wyróżnienia:
Franciszek Kotras kl. V
Bartosz Wiercioch kl. V
Paulina Piaszczyk kl. VII

Ogólnołódzki Konkurs „Gastronomia Francuska”

Finalista:
Amelia Duszyńska kl. III

Igrzyska Dzieci. Międzyszkolny Turniej Tenisa Stołowego

IV miejsce:
Lena Filejska kl. VI
Maja Niemirowicz kl. VI
Amelia Kędziora kl. VII
V miejsce:
Oliwier Brzychcy kl. V
Gabriel Gabrysiak kl. V
Wojciech Hesse kl. V

Międzyszkolny Konkurs Historyczny „Witaj majowo jutrzenko - Konstytucja 3. Maja”

1. miejsce w etapie szkolnym:
Adam Pakuła kl. IV
2. miejsce w etapie szkolnym:
Kamil Szkudlarski kl. VI
3. miejsce w etapie szkolnym:
Jan Jabłoński kl. V

Międzyszkolny Konkurs „Kultura i sztuka romantyzmu w Polsce”

Wyróżnienia w etapie szkolnym:
Amelia Kędziora kl. VII
Paulina Piaszczyk kl. VII

Konkurs Historyczny „Józef Piłsudski - konkurs na małą formę komiksową”

Wyróżnienie w etapie szkolnym:
Michał Wawrzko kl. IV

 

Odsłony: 212