Konkursy 2014/2015

KONKURSY W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

 

 

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego

II etap:

Amelia Duszyńska kl. VI

Nadia Filejska kl. VI

Maja Kiełczewska kl. VI

Olga Zuba kl. VI

 

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki

II etap:

Dawid Borkowski kl. VI

Olga Zuba kl. VI

 

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”

Wyróżnienia:

Nadia Filejska kl. VI

Igor Zuba kl. III

Adam Bogdan kl. II

 

Ogólnopolski Konkurs „Alfik Matematyczny”

 

Laureaci:

Barbara Kaczor kl. II gim.

Agnieszka Banaszczyk kl. I gim.

Dawid Borkowski kl. VI

Igor Zuba kl. III

Wojciech Pniewski kl. II

 

Ogólnopolska Olimpiada z Języka Angielskiego „Olimpus”

 

Laureaci:

Nadia Filejska kl. VI

Olga Zuba kl. VI

 

Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny
„Z ortografią na co dzień”

 

Laureat:

Agata Baranowska kl. IV

 

Wyróżnienie:

Wojciech Augustyński kl. III gim.

 

Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny
„Z poprawną polszczyzną na co dzień”

 

Finaliści:

Nadia Filejska kl. VI

Lena Filejska kl. III

 

Wyróżnienia:

Maja Kiełczewska kl. VI

Olga Zuba kl. VI

 

Ogólnopolska Olimpiada „Olimpusek”
(sprawdzian zintegrowany)

 

Laureaci:

Lena Filejska kl. III

Piotr Kalinowski kl. III

Igor Zuba kl. III

Antoni Ochociński  kl. II

Wojciech Pniewski kl. II

Bartosz Wiercioch kl. II

 

Ogólnopolska Olimpiada
„Olimpusek” z Języka Angielskiego

 

Laureat:

Wojciech Hesse kl. II

 

Ogólnopolski Konkurs klas I - III „Zuch” (język angielski)

 

Laureat:

Piotr Kalinowski kl. III

 

II Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Człowieku, Zagrożeniach Zdrowia i Pierwszej Pomocy „Euromedyk”

 

Wyróżnienie:

Amelia Duszyńska kl. VI

 

Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczo - Ekologiczny
„Woda Źródłem Życia”

 

4. miejsce:

Amelia Duszyńska kl. VI

Maja Kiełczewska kl. VI

 

Konkurs Kolęd i Pastorałek

 

Wyróżnienia:

Maja Niemirowicz kl. III

Zespół Wokalno - Instrumentalny Zaczarowane Flety w składzie:

Agata Baranowska kl. IV

Nadia Filejska kl. VI

Maja Kiełczewska kl. VI

Przemysław Mereć kl. VI

 

Mistrzostwa Polski w Szermierce Historycznej Bronią Go - Now

 

4. miejsce:

Michał Wawrzko kl. I

 

Międzyszkolny konkurs dla szkół gim.nazjalnych województwa łódzkiego „Gastronomia francuska”

 

Finalista i wyróżnienie:

Jan Werner kl. II gim.

 

 

Odsłony: 2116