Konkursy 2008-2009

Konkursy 2008/2009

•Ogólnopolski konkurs przedmiotowy z języka polskiego •Pierwszy Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny „Z poprawną ortografią na co dzień" •Konkurs języka angielskiego English High Flier •Alfik matematyczny •9 Ogólnopolski Festiwal Sztuki Małego Dziecka pod hasłem ZWIERZAKI •Konkurs Kolęd i Pastorałek •Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Wszelakiej •Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny •Międzyszkolny konkurs Matematyczny „EUROMATEMATUŚ" organizowany przez Szkołę Europejską w Łodzi •Olimpiada przyrodnicza „OLIMPUS" •IX Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny "Przyjaciel Przyrody"

 

Uczestnicy i laureaci - kliknij "czytaj wiecej"...

  • Ogólnopolski konkurs przedmiotowy z języka polskiego:

Laureatem tego konkursu jest

Wojciech Augustyński, który uzyskał 3 miejsce w kraju w swojej kategorii.

 

Wyróżnienia otrzymują:

   Krzysztof Jabłoński

   Jędrzej Graczykowski

   Szymon Nowacki

   Mateusz Fabiś

   Hubert Kowner

   Monika Zaborowska

 

  • Pierwszy Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny „Z poprawną ortografią na co dzień"

Wyróżnienia otrzymali:

         Wojciech Augustyński

         Agnieszka Banaszczyk

         Krzysztof Jabłoński

         Michał Stefaniak

         Klaudia Stasińska

         Zuzanna Wójcik

 

 

  • Konkurs języka angielskiego English High Flier

Najlepsze wyniki uzyskali:

    Sasza Stanczew

    Aleksander Sanayi

    Zuzanna Jakubowska

    Paulina Jaśniewicz

 

 

 

  • Alfik matematyczny

Najlepsze wyniki w swojej kategorii otrzymali:

         Wojciech Augustyński

         Adam Stefaniak

         Szymon Nowacki

         Sasza Stanczew

         Łukasz Hadrysiak

         Monika Zaborowska

 

 

  • 9 Ogólnopolski Festiwal Sztuki Małego Dziecka pod hasłem ZWIERZAKI

Laureatami tego konkursu są:

                  Józef Kowner

                  Ola Myziak

                  Damian Batorowicz

                  Arek Feldman

                  Kasia Fabiś

                  Ola Markiewicz

                  Jędrek Frankowski

                  Angelika Płachta

         Prace nagrodzonych uczniów wystawione były w Muzeum Sztuki MS2

 

 

  • Konkurs Kolęd i Pastorałek

Wyróżnienia i nagrody już wcześniej otrzymali:

    Michalina Leszczyńska

    Paweł Stefaniak,

    Michał Stefaniak

 

 

 

 

  • Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Wszelakiej

IV miejsce zdobył zespół w składzie:

                  Błażej Caban

                  Hubert Kowner

                  Sasza Stanczew

 

 

  • Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

Najlepsze wyniki w swoich kategoriach uzyskali:

         Michał Stefaniak

         Sasza Stanczew

         Łukasz Hadrysiak

 

 

 

  • Międzyszkolny konkurs Matematyczny „EUROMATEMATUŚ" organizowany przez Szkołę Europejską w Łodzi

Do II etapu zakwalifikowali się

    Hubert Kowner

    Sasza Stanczew

 

  • Łukasz Hadrysiak po raz kolejny jako jedyny uczeń naszej szkoły startował w XXIII Mistrzostwach Francji w Grach Matematycznych i Logicznych.

W I etapie otrzymał maksymalną ilość punktów i zakwalifikował się do półfinału.

 

  • Uczniowie brali także udział w olimpiadzie przyrodniczej „OLIMPUS", a uczniowie klas II i III w IX Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym "Przyjaciel Przyrody".

Odsłony: 1861