Sukcesy naszych uczennic

Opublikowano: środa, 11, kwiecień 2018

Maja Kiełczewska, uczennica klasy III gimnazjum brała udział w Konkursie Matematyka Moja Pasja. Konkurs miał zasięg wojewódzki. Maja została finalistką tegoż konkursu i uzyskała dodatkowe punkty w rekrutacji do liceum.

W dniu 26 marca wszyscy finaliści zostali zaproszeni do udziału w Gali Finałowej Konkursu, która odbyła się w auli Wydziału Matematyki i Informatyki UŁ. Galę uświetnili swoją obecnością: rektor UŁ prof. dr hab. Antoni Różalski, dziekan Wydziału Matematyki i Informatyki prof. dr hab. Marcin Studniarski oraz przedstawiciele: Kuratorium Oświaty, Marszałka Województwa Łódzkiego oraz Wojewody Łódzkiego.

Wszyscy finaliści odebrali dyplomy, nagrody i stosowne zaświadczenia o uzyskanych wynikach. Serdeczne gratulacje!

11 kwietnia, w gmachu Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów, nagród i listów gratulacyjnych laureatom wszystkich tegorocznych Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych oraz ich szkolnym opiekunom. W gronie 267 laureatów z gimnazjów z całego województwa łódzkiego znalazła się również nasza uczennica z III klasy gimnazjum - Nadia Filejska. Jak już informowaliśmy wcześniej, Nadia została podwójną laureatką - w Konkursie Języka Angielskiego oraz Muzyki. Serdecznie gratulujemy!