Zakończenie roku szkolnego

22 czerwca świętowaliśmy zakończenie roku szkolnego 2017/2018. Podczas uroczystego apelu Pani Dyrektor najpierw zwróciła się w serdecznych słowach do swoich wychowanków, uczniów klasy III gimnazjum, kończących edukację w naszej szkole, gratulując im osiągniętych wyników w nauce, dziękując za wspólnie spędzone lata oraz życząc pomyślności w nowych szkołach.

Następnie swoje nagrody i dyplomy odebrali uczniowie, którzy osiągnęli bardzo wysokie wyniki w nauce oraz laureaci, finaliści i uczniowie wyróżnieni w licznych olimpiadach i konkursach.

Podziękowania otrzymali także rodzice, którzy angażowali się w pracę na rzecz szkoły. Szczególnie gorąco Pani Dyrektor podziękowała członkom Zarządu i Komisji Rewizyjnej AKT za wieloletnią, bezinteresowną, ciężką, ale i owocną pracę na rzecz szkoły.