Halloween

30 października Samorząd Uczniowski zaprosił całą społeczność szkolną do udziału w Halloween. Już od samego rana korytarze wypełnił barwny korowód uczniów, którzy w tym dniu prześcigali się w pomysłach na jakże odmienny od codziennego wygląd. Przez trzy godziny poszczególne grupy dzieci, młodzieży i towarzyszących im nauczycieli uczestniczyły w konkursach i zabawach przygotowanych przez naszych nieocenionych gimnazjalistów. Wybuchom śmiechów nie było końca, a zwycięzców kolejnych turniejów nagradzano drobnymi upominkami. Charakter imprezy podkreślała scenografia, której pomysłodawcami i wykonawcami byli uczniowie gimnazjum. Wszędzie też pojawiły się nieodzowne w tym dniu przepiękne dynie przygotowane przez dzieci i rodziców.
Wszystkim uczestnikom zabawy gratulujemy niezwykłej wyobraźni oraz inwencji twórczej, a Samorządowi Uczniowskiemu serdecznie dziękujemy za przygotowanie dzisiejszej uroczystości.