Bal karnawałowy

9 lutego, w ostatni dzień tegorocznego karnawału, uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum uczestniczyli w tradycyjnym balu przebierańców. W tym dniu szkoła wypełniła się barwnie wyglądającymi postaciami, każde dziecko starało się wyglądać ciekawie i intrygująco. Rzeczywiście wszystkie przebrania były piękne i pomysłowe.

Wspaniałą zabawę zapewnili swoim młodszym kolegom uczniowie klasy III gimnazjum, którzy przygotowali dekorację oraz interesujące konkursy, z ogromnym zaangażowaniem czuwali też nad całością imprezy. Wszystkim uczestnikom karnawałowej zabawy dopisywały doskonałe humory.

Bardzo dziękujemy naszym najstarszym uczniom, którzy już kolejny raz wykazali się inicjatywą i pomysłowością.

Odsłony: 2074