Ślubowanie klasy pierwszej

24 października społeczność szkolna uczestniczyła w ślubowaniu uczniów klasy pierwszej. Po kilku ciepłych zdaniach i życzeniach od pani dyrektor, pierwszoklasiści, w obecności wszystkich zgromadzonych, złożyli uroczyste przyrzeczenie i zostali pasowani na uczniów szkoły. Następnie odebrali legitymacje, tradycyjne koszulki z logo szkoły oraz drobne upominki od swoich starszych kolegów. Po części oficjalnej  z ogromną przyjemnością obejrzeliśmy przedstawienie przygotowane na podstawie tekstów J. Brzechwy i J. Tuwima. Znane wiersze zyskały nową jakość, ponieważ z dziećmi na scenie pojawili się ich rodzice. Spektakl miał też piękną oprawę plastyczną i muzyczną, nic też dziwnego, że   wzbudził niekłamany zachwyt publiczności.

Zarówno dzieciom, rodzicom i wychowawcy klasy należą się ogromne podziękowania za zaangażowanie włożone w przygotowanie tej niezapomnianej inscenizacji.